ÖVRIGT / Diverse / Skrin 10447100
nr 1044 7100
Skrin
2 st, längd: 28 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:32:14
100 kr
250 kr